Začetek Domov
Pohod gasilske mladine GZ ŠD na Goro Oljko PDF natisni E-pošta
Četrtek, 06 April 2017 08:04

V nedeljo 2.4.2017 smo se z sedmimi pionirji in dvema mentorjema udeležili pohoda gasilske mladine GZ ŠD na Goro Oljko.

Gozdi požar v Hrastovcu PDF natisni E-pošta
Četrtek, 06 April 2017 07:59

V petek 31.3.2017 smo ob 12.52 uri bili aktivirani s sireno in pozivniki za pomoč PGD Škale pri gašenju večjega gozdnega požara v Hrastovcu. Izvozili smo z vsemi tremi vozili z štirinajstimi gasilci. Skupaj z gasilci PGD Škale, Šalek, Velenje, Vinska Gora, Bevče, Šoštanj-mesto, Gaberke in PIGD Premogovnik Velenje smo požar lokalizirali v poznih večernih urah. Naša ekipa se je vrnila v dom ob 23.00 uri.

V soboto 1.4.2017 pa smo ob 9:50 uri izvozili z vozilom GV-1 z štirimi gasilci, kot pomoč pri pospravljanju opreme na požarišču. Vendar se je ob ugledu požarišča ugotovilo, da še vedno močno tli ter, da se potrebuje še vsa oprema. Nudili smo pomoč pri pregledu in zalivanju ožganega terena, ter med tem pogasili ponovni manjši gozdni požar, ki ga je razplamenel veter. V dom smo se vrnili ob 15:30 uri.

Slike

Predstavitev opreme PDF natisni E-pošta
Četrtek, 06 April 2017 07:51

V soboto 25.3.2017 smo za naše najmlajše člane in njihove starše v dopoldanskih urah organizirali voden ogled naših vozil, opreme in gašenje z ročnikom za peno. Prikazali smo tudi, kaj se zgodi, če v kuhinji zagori olje ter kako primerno pogasimo tak požar. Na povabilo za predstavitev se je odzvalo veliko naših najmlajših gasilcev ter staršev.

Vsem, ki so pomagali pri predstavitvi - HVALA!

Na pomoč

<< Začetek < Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naslednja > Konec >>

Stran 1 od 86

Bilten

Oglejte si bilten ob 70-letnici našega društva.

bilten 150px

Kateri dan je Svetovni dan gasilcev?

Prisotni na strani

Prisotni 11 gostov .